Nyman Camilla

Toimistosihteeri Puh. 04054056180 camilla.nyman@loviisa.fi

Kämäräinen Camilla

Toiminnanohjaaja Puh. 0445051013 camilla.kamarainen@loviisa.fi Notkolantie 1, 07955 Tesjoki

Parviainen Satu

Terveydenhoitaja, Koskenkylä Puh. 0445051091 satu.parviainen@loviisa.fi

Tamminen Marjo

vt sosiaalityöntekijä Puh. 0405951367 marjo.tamminen@loviisa.fi

Salminen Katja

vs. sosiaaliohjaaja Puh. 0440555347 katja.salminen@loviisa.fi

Ylärakkola Marika

Johtava lääkäri Puh. 0406651825 marika.ylarakkola@loviisa.fi Loviisan perusturvakeskus, Öhmaninkatu 4, 07900 Loviisa

Havu Helena

Lupasihteeri (Ympäristönsuojelu, 8.30-12) Puh. +358401984972 helena.havu@loviisa.fi + Näytä kaikki tiedot
Yksikkö: Tekninen keskus, Ympäristönsuojelu

Kanervala Anne

Vt. johtava rakennustarkastaja, lupa-asiat ja katselmukset Puh. +358407762556 anne.kanervala@loviisa.fi + Näytä kaikki tiedot
Yksikkö: Rakennusvalvonta, Tekninen keskus