Serviceansvarig, hälsocentralens avdelning Puh. 0444555339 (tjänstetid) kristiina.auvinen@loviisa.fi

Maanmittausinsinööri, Puhelinaika ma ja to 9-11 Puh. +358 tanja.jokela@loviisa.fi

Suunnitteluavustaja Puh. Puhelinaika ma ja to 9-11 Puh. +358 405832029 pontus.edvinsson@loviisa.fi Itäinen Tullikatu 17 / PL 77, 07901 Loviisa

Suunnitteluavustaja Puh. Puhelinaika ma ja to 9-11 Puh. +358 405832029 pontus.edvinsson@loviisa.fi Itäinen Tullikatu 17 / PL 77, 07901 Loviisa

Ahlberg Linda

Palveluohjaaja Puh. 0405550289 linda.ahlberg@loviisa.fi

Ahola Päivi

Varhaiskasvatusyksikön johtaja Puh. Määrlahden päiväkoti, Rauhalan päiväkoti, Ruukin päiväkoti, Tesjoen päiväkoti Puh. +358445651084 paivi.ahola@loviisa.fi + Näytä kaikki tiedot
Yksikkö: Määrlahden päiväkoti, Sivistyskeskus

Ainasoja Johanna

Koulukuraattori Puh. 044565 1063 johanna.ainasoja@edu.loviisa.fi

Al-Far Samira

Koordinoiva etsivä nuorisotyöntekijä Puh. 0440555885 samira.al-far@loviisa.fi

Alatalo Minna

vs. sosiaaliohjaaja Puh. 0406603016 minna-maaria.alatalo@loviisa.fi

Alm Agneta

vs sosiaalityöntekijä, vammaispalvelut Puh. 0404822545 agneta.alm@loviisa.fi

Alm Camilla

Terveydenhoitaja, koulut Puh. 0445051730 camilla.alm@loviisa.fi

Andersson Sara

lähihoitaja sij. lapsiperheiden kotipalvelu Puh. 0440 555 368 sara.andersson@loviisa.fi