Serviceansvarig, hälsocentralens avdelning Puh. 0444555339 (tjänstetid) kristiina.auvinen@loviisa.fi

Ahola Päivi

Päiväkodinjohtaja, Itäinen alue (henkilöstö ja talous) Puh. +358445651084 paivi.ahola@loviisa.fi + Näytä kaikki tiedot
Yksikkö: Määrlahden päiväkoti, Sivistyskeskus

Ainasoja Johanna

Koulukuraattori Puh. 044565 1063 johanna.ainasoja@edu.loviisa.fi

Al-Far Samira

Ohjaamon hankekoordinaattori & Etsivä nuorisotyöntekijä Puh. 0440555885 samira.al-far@loviisa.fi

Alatalo Minna

vs. sosiaaliohjaaja Puh. 0406603016 minna-maaria.alatalo@loviisa.fi

Alm Camilla

Terveydenhoitaja, koulut Puh. 0445051730 camilla.alm@loviisa.fi

Astikainen Diana

Nuorisotyöntekijä Puh. +358406706221 diana.astikainen@loviisa.fi

Auvinen Kristiina

Palveluvastaava, terveyskeskuksen osasto Puh. 0444555339 (virka-aikana) kristiina.auvinen@loviisa.fi

Backlund Minna

Terveydenhoitaja, Loviisa /Palveluvastaava, lasten ja nuorten peruspalvelut Puh. 0404805199 minna.backlund@loviisa.fi

Bambi

Puh. +358440555808

Bergqvist Josefin

Sosiaalityöntekijä Puh. 0440555334 josefin.bergqvist@loviisa.fi