Projektarbetare, 15.4-15.11.2020 Tel +358406813492 pinja.laukkanen@loviisa.fi

Ahola Päivi

Daghemsföreståndare, Östra området (personal och ekonomi) Tel +358445651084 paivi.ahola@loviisa.fi + Visa all information
Enhet: Centralen för bildning och välfärd, Määrlahden päiväkoti

Al-Far Samira

Projekt koordinator, Navigatorn & Uppsökande ungdomsarbetare Tel 0440555885 samira.al-far@loviisa.fi

Alatalo Minna

tf. socialhandledare Tel 0406603016 minna-maaria.alatalo@loviisa.fi

Alm Camilla

Hälsovårdare, skolor Tel 0445051730 camilla.alm@loviisa.fi

Astikainen Diana

Ungdomsarbetare Tel +358406706221 diana.astikainen@loviisa.fi

Auvinen Kristiina

Serviceansvarig, hälsocentralens avdelning Tel 0444555339 (tjänstetid) kristiina.auvinen@loviisa.fi + Visa all information
Enhet: Grundtrygghetscentralen, Hälsocentralens avdelning

Backlund Minna

Hälsovårdare, Lovisa /Serviceansvarig, bastjänster för barn och ungdom Tel 0404805199 minna.backlund@loviisa.fi + Visa all information
Enhet: Grundtrygghetscentralen, Mödra- och familjeplaneringsrådgivning

Bambi

Tel +358440555808

Bergström Bettina

Specialbiblioteksfunktionär Tel 044 723 0245 bettina.bergstrom@loviisa.fi Drottninggatan 3, 07900 Lovisa + Visa all information
Enhet: Biblioteksverksamheten, Lovisa huvudbibliotek