Projektarbetare, 15.4-15.11.2020 Tel +358406813492 pinja.laukkanen@loviisa.fi

Rektor Tel 040 485 3305 pilvi.marttinen@edu.loviisa.fi

Ahlberg Linda

Servicehandledare Tel 0405550289 linda.ahlberg@loviisa.fi

Ahola Päivi

Enhetsledare inom småbarnspedagogik Tel Fredsby daghem, Määrlahden päiväkoti, Ruukin päiväkoti, Tessjö daghem Tel +358445651084 paivi.ahola@loviisa.fi + Visa all information
Enhet: Centralen för bildning och välfärd, Määrlahden päiväkoti

Al-Far Samira

Koordinerande uppsökande ungdomsarbetare Tel 0440555885 samira.al-far@loviisa.fi

Alatalo Minna

tf. socialhandledare Tel 0406603016 minna-maaria.alatalo@loviisa.fi

Alm Agneta

tf socialarbetare, handikappservice Tel 0404822545 agneta.alm@loviisa.fi

Alm Camilla

Hälsovårdare, skolor Tel 0445051730 camilla.alm@loviisa.fi

Andersson Sara

vik närvårdare, barnfamiljers hemservice Tel 0440 555 368 sara.andersson@loviisa.fi

Astikainen Diana

Ungdomsarbetare Tel +358406706221 diana.astikainen@loviisa.fi

Auvinen Kristiina

Serviceansvarig, hälsocentralens avdelning Tel 0444555339 (tjänstetid) kristiina.auvinen@loviisa.fi + Visa all information
Enhet: Grundtrygghetscentralen, Hälsocentralens avdelning