Paljakka Sari

Näringslivschef Tel +358 40 630 2811 sari.paljakka@loviisa.fi

Strandberg Camilla

Avdelningsskötare Tel 0406373640 camilla.strandberg@loviisa.fi Lyckan, Veckasbacken 7, 07930 Pernå

Alatalo Minna

Socialhandledare Tel 0406603016 minna-maaria.alatalo@loviisa.fi

Johansson Nina

Hälsovårdare Tel 0406601359 nina.johansson@loviisa.fi

Vilonen Markku

Uppsökande ungdomsarbetare Lappträsk Tel 050 543 1553 markku.vilonen@lapinjarvi.fi ig: etsivamake / snapchat: nuorisomake

Laaksonen Jaana

Kulturproducent Tel 0440 555 499 jaana.laaksonen@loviisa.fi

Holmström Joakim

Direktör för centralen näringsliv och infrastruktur Tel +358406730225 joakim.holmstrom@loviisa.fi + Visa all information
Enhet: Tekniska centralen, Tekniska enhetens kansli