Yhdistykset

Ankkuripartio Ry
Puheenjohtaja: Markku Reinivuo
puh. 040 641 5735
Sähköposti: Markku.reinivuo@ovenia.fi

Byagillet r.f.
Puheenjohtaja: Edgar Eriksson
puh. 040 040 3071

Hembyggdensvänner i Pernå r.f.
Puheenjohtaja: Heidi Rosenblad
puh. 040 707 0452
Sähköposti: heidi.heiros@gmail.com

Isnäs ungdomsförening r.f.
Puheenjohtaja: Boris Aspholm
puh. 040 580 2767

Liljendal ungdomsförening rf.
Puheenjohtaja: Johnny Törnroos
puh: 040 721 7755
Sähköposti: johnny.tornroos@loval.fi

Ungdomsföreningen Framåt i Virby r.f.
Puheenjohtaja: Katrina Kullberg
puh.040 079 4887
Sähköposti: katikull@hotmail.com

Sarfsalö ungdomsförening r.f.
Puheenjohtaja: Daniela Eriksson
puh.  040 773 3979
Sähköposti: daniela.eriksson@porvoo.fi

Hembygdens Vänner i Nordvästra Pernå r.f.
Puheenjohtaja: Inger Andersson
puh. 040 566 6451
Sähköposti: ianea@sulo.fi

Hommansby folkskoledistrikts ungdomsförening r.f
Puheenjohtaja: Jonas Lindholm
puh. 040 843 3744
Sähköposti: jonas.lindholm@live.fi

Kreivilä-Mickelspiltom nuorisoseura ry.
Puheenjohtaja: Mikaela Fabritius
puh. 041 506 3045
Sähköposti: mikaela.fabritius@gmail.com

Lovisa Scoutflickor r.f.
Puheenjohtaja: Tanya Andersson
puh. 040 913 1658
Sähköposti: tanya_andersson@hotmail.com

Lovisa svenska boyscouter r.f.
Puheenjohtaja: Torbjörn Andersson
puh. 040 532 7053
Sähköposti: torbjorn.andersson@hotmail.com

Tessjö- Marby- Kulla uf. rf.
Puheenjohtaja: Diana Ollas
puh. 040 572 5989

Ungdomsföreningen Bildande Nöjen r.f.
Puheenjohtaja: Kjell Widlund
puh.040 074 7809
Sähköposti: kjell.teudor@sulo.fi

Wiirinuorisoseura ry
Puheenjohtaja: Johanna Ikäheimo
puh. 040 730 9376
Sähköposti: johanna.ikaheimo@hotmail.com

Östra Nylands ungdomsförbund rf.
Puheenjohtaja: Kim Svenskberg
puh.050 534 4656
Sähköposti: kim.svenskberg@sulo.fi